Junkers LogoBosch Logo
Stage_Baltikum_13.png

Revolucionāri:

jaunā kondensācijas tipa apkures sistēma apvieno augstu efektivitāti ar unikālu dizainu, vienkāršu un ērtu uzstādīšanu un lietošanu.

Bosch Condens 9000i:

Tik vienkārši – uzstādīšana praktiski neaizņem laiku.

Apbrīnojami vienkāršs, vienkārši apbrīnojams – Bosch Condens 9000i. Tas ļauj ietaupīt līdz pat 30%* no apkures iekārtas uzstādīšanai un ekspluatācijas uzsākšanai parasti nepieciešamā laika. Apkures iekārta patīkami pārsteidz ar daudziem jauninājumiem, aizņem maz vietas un arī labi izskatās – izvēlei pieejams progresīvās tehnoloģijas stikla priekšējais panelis.

* Mērījumi norādīti, salīdzinājumā ar Junkers CerapurComfort-Eco
Klasifikācija attēlo apkures katla Condens 9000i energoefektivitāti savienojumā ar automātiku CW 400.
Klasifikācija citiem produktiem var būt atšķirīga.

Ko nozīmē
efektīva apkope

Mazāk pūļu,
vairāk vietas.

Ar apkopi mēs saprotam laiku un
efektivitāti. Bosch Condens 9000i
optimizē abus. Komponentu
nepārprotamā konfigurācija
garantē ātru, ērtu piekļuvi un
intuitīvu lietošanu.

Tieša piekļuve:

Visi komponenti
ir pārskatāmi.

Tik pārskatāmi izkārtota apkures iekārta
vēl nav redzēta. Visu komponentu secīgais
novietojums nodrošina ideālu pārskatāmību
un funkciju tūlītēju izpratni. Arī daudzās
pārējās iezīmes ievērojami atvieglo jūsu
darbu.

Dalītais regulators:

Ērta piekļuve no ārpuses, vienkārša programmēšana no iekšpuses.

Ārpusē: klients var ērti regulēt galvenās apkures funkcijas, izmantojot skārienjutīgo paneli.

Iekšpusē: aiz skārienjutīgā paneļa atrodas papildu CW 400 regulators ar teksta displeju, kas ļauj aktivizēt sistēmu, piespiežot taustiņu.

15 litru izplešanās tvertne
Pietiekams izplešanās apjoms un plašas
pievienošanas iespējas – piemēram,
papildu radiatoriem vai grīdas apkurei.

Uzlabotais WB5 siltummainis
Izgatavots no nerūsējoša un izturīga
alumīnija silīcija sakausējuma, īpaši
viegli tīrāms.

Venturi gāzes vārsts
Nodrošina augstu modulāciju un
nepieciešamā gāzes veida noregulēšanu
ar vieglu rokas kustību.

Elektroniskie pievienojumi
Ērti un tieši pieejami no priekšpuses. Krāsu
kodējums un kontaktspraudņu atšķirīgās
formas drošiem un pareiziem pievienojumiem.

1
Dalītais regulators

2
Tieša piekļuve:
close Aizvērt produktu apskati

Plašs kombināciju klāsts

Condens 9000i ar siltumjaudu no 20 līdz 50 kW nodrošina ideālu
atbilstību jebkādām apkures prasībām. Plašais modulācijas
diapazons līdz pat 1:10 garantē augstu energoefektivitāti visu
gadu. Mēs piegādājam nokomplektētu pie sienas stiprināmu
iekārtu ar integrētu izplešanās tvertni, sūkni un pretvārstu.

Plašs kombināciju klāsts
1. Uzstādīšana

1. Uzstādīšana

Ierīces iekšpuses konstrukcija garantē nevainojamu komponentu pārskatāmību un tūlītēju to funkciju izpratni. Visi svarīgākie komponenti ir ērti pieejami. Condens 9000i montāža pie sienas neprasa ne daudz laika, ne pūļu. Tā ir saderīga ar lielāko daļu iepriekš uzstādītajām Junkers montāžas platēm.

 

Produktu katalogs PDF formātā

Eins/One
2. Ekspluatācijas uzsākšana

2. Ekspluatācijas uzsākšana

15 litru izplešanās tvertne nodrošina apkures sistēmas ūdenim vērā ņemamu izplešanās apjomu, piemēram, papildu radiatoriem vai grīdas apkurei. Dalītais regulators ļauj klientam ērti regulēt galvenās funkcijas, izmantojot skārienjutīgo paneli. Aiz tā izvietots atvāžams CW400 regulators ar optimizētu ergonomiku un teksta displeju, kas ļauj aktivizēt sistēmu, piespiežot taustiņu.

 

Produktu katalogs PDF formātā

Zwei/Two
3. Maintenance, repair and servicing

3. Apkope, remonts un servisa darbi

Vaļējā konstrukcija nodrošina ērtu piekļuvi un plašu telpu darbam ar instrumentiem. Mērījumiem un tīrīšanai parasti patērējamais laiks un pūles tiek ievērojami samazināti. Visi apkopes darbi veicami ātri un vienkārši – vai tie attiektos uz regulatoru, apkures loka sūkni vai ventilatoru. Arī siltummaini var atvērt un ērti piekļūt, izskrūvējot vien dažas skrūves.

 

Produktu katalogs PDF formātā

Drei/Three
4. Connectivity

4. Savienojamība

Bosch Condens 9000i piedāvā klientam visas iespējas, kādas vien savienotai mājsaimniecībai ir iespējamas – ieskaitot apkures sistēmas mobilo tālvadības regulēšanu ar viedtālruni vai planšetdatoru. Interneta izmantošana sniedz iespējas arī jums. Tiešā savienojamība ar klienta iekārtu nodrošina darbības traucējumu reāllaika rādījumus viedtālrunī vai planšetdatorā.

 

Produktu katalogs PDF formātā

Vier/Four

Juridiskā informācija

Atbildīgais par Robert Bosch SIA interneta vietnēm

 

Nosaukums un adrese

Robert Bosch SIA
Mūkusalas iela 101
Rīga, LV-1004

 

Valdes loceklis

Kaspars Kalviškis

Tālruņa numurs: +371 67802080
rblv@lv.bosch.com
PVN maksātaja numurs: LV40003111242

Datu aizsardzība


© Autortiesības

Visas tiesības ir aizsargātas. Viss saturs, tai skaitā, bet ne tikai teksts un attēli, grafiskie, skaņas, animācijas un video materiāli, kā arī minēto materiālu atainojums Bosch interneta vietnēs ir aizsargāts ar autortiesībām un citām komerciālā īpašuma aizsardzības tiesībām. Šo interneta vietņu saturu nedrīkst kopēt, izplatīt, mainīt un ar komerciāliem mērķiem darīt pieejamu trešajām pusēm. Turklāt, dažas Bosch interneta vietnes satur attēlus, kas ir trešo pušu autortiesību subjekts.

Informācija par preču zīmēm

Visas Robert Boch SIA interneta vietnēs atainotās preču zīmes ir aizsargātas ar preču zīmju likumu, ja vien nav noteikts citādi.Tas īpaši attiecas uz Bosch zīmoliem, nosaukuma plāksnītēm, sabiedrības logotipiem un emblēmām. Mūsu interneta vietnē izmantotie zīmoli un noformējuma elementi ir Vācijas sabiedrības Robert Bosch GmbH intelektuālais īpašums.

 

Tehnoloģijas

Tehniskās prasības

Lai mūsu interneta vietņu saturs tiktu optimāli atainots Jūsu datorā un lai Jūs spētu izmantot visas to sniegtās funkcijas ņemiet vērā šādus ieteikumus:

Pārlūkprogramma

Mēs iesakām izmantot šādu versiju pārlūkprogrammas: Internet Explorer 8.x vai jaunāku, Mozilla Firefox 10.x vai jaunāku, Google Chrome 18.0.x vai jaunāku un Safari 5.x vai jaunāku. Ja tiek izmantotas vecākas pārlūkprogrammu versijas (piemēram, Internet Explorer 6), ar mūsu piedāvājumiem saistītās funkcijas dažos gadījumos var būt ierobežotas.

Flash® atskaņotājs

Dažas Bosch interneta vietnes satur animācijas, kas tiek atainotas, izmantojot platformu Flash®. Lai Jūsu dators spētu atainot animācijas, tajā jābūt uzstādītam versijas 10 vai jaunākam Flash® atskaņotājam, ko var lejupielādēt no sekojošas vietnes:

www.adobe.com

Adobe® lasītājs

Dažas Bosch interneta vietnes satur PDF dokumentus. Lai varētu aplūkot šos dokumentus Jūsu datorā jābūt uzstādītam Adobe® lasītājam, ko var lejupielādēt no sekojošas vietnes:

www.adobe.com

JavaScript

Lai Bosch interneta vietnēs realizētu dažas funkcijas, Jūsu datorā jābūt uzstādītai pārlūkprogrammai ar valodu JavaScript. Tāpēc mēs iesakām aktivizēt Jūsu pārlūkprogrammā valodu JavaScript.

Sīkdatnes

Lai Bosch interneta vietnēs varētu realizēt dažas funkcijas, Jūsu pārlūkprogrammā jābūt aktivizētai sīkdatņu funkcijai. Tāpēc mēs iesakām aktivizēt sīkdatņu funkciju Jūsu pārlūkprogrammā. Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu ir sniegta sadaļā Datu aizsardzības principi Robert Bosch SIA.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, noklikšķiniet uz saites „Sīkdatņu iestādījumi"" lappuses kājenē. Saite „Sīkdatņu iestādījumi"" sniegs Jums papildu informāciju par izmantojamajām sīkdatnēm. Turklāt, Jūs varat konfigurēt savu datoru, izvēloties, kādas sīkdatnes tajā tiks izmantotas.

Informācija par garantiju

Šī interneta vietne ir veidota ar vislielāko rūpību. Neraugoties uz to, šajā interneta vietnē sniegtās informācijas precizitāte vai pareizība nevar tikt garantēta. Robert Bosch SIA neuzņemas nekādu atbildību par zaudējumiem, kuru tiešs vai netiešs cēlonis ir šīs interneta vietnes izmantošana, izņemot gadījumus, kad tie ir radīti tīši vai radušies firmas Robert Bosch SIA rupjas nevērības dēļ. Bosch var veikt izmaiņas informācijā jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma , un tai nav pienākuma atjaunināt informāciju šeit.

Šī mājas lapa var saturēt saites uz citām interneta lapām, ko uztur trešās personas, pār kurām Robert Bosch SIA nepārvalda. Robert Bosch SIA nav nekādas atbildības par to, lai šādas lapas ir pareizas un atjauninātas. Bosch nav nekādu atbildību par citu mājas lapu saturu, un sniegtas saites kalpo vienīgi kā pakalpojums mūsu lapas lietotājiem. Saites un vizītes uz citām mājas lapām, izmantojot Robert Bosch SIA tīmekli, tādējādi ir pilnīgi uz pašu lietotāju atbildību un risku.

Šādas saites pirms izveides tiks pārbaudītas uz jebkādiem pārkāpumiem . Bosch apliecina, ka uz pārbaudes brīdi pēc virspusējas pārbaudes nelegāls saturs nebija atrodams uz šīm tīmekļa vietnēm. Ja Bosch secina, ka attiecīgās tīmekļa vietnēs ir nelikumīgs saturs, Bosch nekavējoties noņemt saites . Turklāt , Robert Bosch SIA nav atbildīgs par saturu no šīm mājas lapām, un uz tām neattiecas Bosch koncerna datu drošības uz aizsardzības noteikumi.

Informācija par licencēm

Intelektuālais īpašums, ko satur Robert Bosch SIA interneta vietne, piemēram, patenti, preču zīmes un autortiesības, ir aizsargāts. Šī interneta vietne nedod tiesības izmantot Bosch grupā (Bosch) ietilpstošo sabiedrību vai trešo pušu intelektuālo īpašumu.

Paziņojums par konfidencialitāti

Robert Bosch SIA datu aizsardzības principi

Robert Bosch SIA priecājas par Jūsu apmeklējumu mūsu interneta vietnē un priecājas par Jūsu interesi par mūsu sabiedrību un mūsu izstrādājumiem.

Bosch ciena Jūsu tiesības uz privātumu

Mums ir ārkārtīgi svarīgi aizsargāt Jūsu privātumu personīgo datu apstrādes gaitā, un ikvienā darījumu procesā mēs tam veltām īpašu uzmanību. Mēs apstrādājam mūsu vietņu apmeklēšanas laikā savāktos personīgos datus konfidenciāli un stingrā saskaņā ar LR Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Robert Bosch SIA, Mūkusalas iela 101, Rīga, LV-1004, ir personīgi atbildīgs par personas datu apstrādi.

Datu aizsardzība un informācijas drošība ir mūsu kompānijas politikas svarīga sastāvdaļa. Robert Bosch SIA mājas lapa var saturēt saites uz citām internet vietnēm, uz ko neattiecas šis paziņojums par konfidencialitāti.

Personīgo datu vākšana un apstrāde

Personīgie dati tiek saglabāti tikai tad, kad tiek iesniegti brīvprātīgi, pamatojoties uz noteiktu mērķi, piemēram kontekstā ar reģistrāciju, aptauju, konkursu, vai ar līguma izpildi.

Papildus minētai informācijai mūsu interneta vietņu apmeklējumu laikā tiek vākta šāda informācija: IP adrese, vietne, no kuras notiek mūsu vietnes apmeklējums (atsauce), pārlūkotās lappuses, lejupielādētie faili (lejupielādes), noskatītie video sižeti/noklausītie audio celiņi, aktivizētās individuālās saites, meklētie vārdi vai frāzes (vietnes ietvaros), apmeklējuma ilgums, izmantotā pārlūkprogramma u.c. Ja apmeklējuma iemesls ir tiešsaistes reklāma, piemēram, reklāmplakāti, video iekļāvumi, pārlūkprogrammas reklāma u.c., mēs reģistrējam arī to, kurš reklāmplakāts, signālvārds u.c. ir motivējis Bosch interneta vietņu apmeklējumu.

Šādā veidā iegūtā informācija ļauj mums optimizēt mūsu interneta vietnes un vēl labāk pielāgot tās mūsu apmeklētāju vēlmēm.

 

Sīkdatņu izmantošana

1) Bosch sīkdatnes

Bosch izmanto sīkdatnes un aktīvās sastāvdaļas (piemēram, JavaScript), lai atsekotu apmeklētāja vēlmes un optimāli pielāgotu tām mūsu vietņu noformējumu.

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas tiek uzkrātas Jūsu datorā mūsu interneta vietnes apmeklējuma laikā. Ja vēlaties, sīkdatnes varat izdzēst jebkurā laikā. Taču tā rezultātā dažas funkcijas var vairs nebūt pieejamas. Lai sīkāk uzzinātu par sīkdatņu dzēšanu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas funkciju „Palīdzība"".

Ar papildu jautājumiem vai komentāriem par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, sazinieties ar Robert Bosch SIA, Mūkusalas iela 101, Rīga, LV-1004; RBSN/GM-BS.

Bosch vietnēs var kontrolēt sīkdatņu izmantošanu. Lai tas kļūtu iespējams, noklikšķiniet uz saiti „Sīkdatņu iestādījumi"" lapas kājenē. Saite „Sīkdatņu iestādījumi"" sniedz papildu informāciju par izmantotajām sīkdatnēm. Jūs varat izvēlēties, kādas sīkdatnes tiks izmantotas šajā vietnē. Izmantojot tā saucamās sesijas sīkdatnes, notiek anonimizēti piekļuves mērījumi, kuru gaitā tiek noteiktas 1. pakāpes (nepieciešamās) un 2. pakāpes (ērtības nodrošinošās) sīkdatnes. 3. pakāpes (statistikas) sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā ne ilgāk, kā 12 mēnešus.

2) Trešo pušu sīkdatnes

Dažās Bosch interneta vietnēs tiek izmantots saturs un pakalpojumi no citiem pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, no YouTube, Facebook, Twitter), kas var saturēt sīkdatnes un aktīvās sastāvdaļas. Bosch nav iespējas ietekmēt šo pakalpojumu sniedzēju veikto personālo datu apstrādi.

Lūdzam ņemt vērā, ka Bosch nodrošinātais un izmantotais paņēmiens sīkdatņu iestādījumu konfigurēšanai neiespaido citu pakalpojumu sniedzēju (piemēram, YouTube, Facebook, Twitter) sīkdatnes un aktīvās sastāvdaļas.

Lai gūtu informāciju par to, kā tiek apstrādāti Jūsu personīgie dati, lūdzam apmeklēt attiecīgā pakalpojumu sniedzēja interneta vietnes.

Tīmekļa analīzes rīka WebTrends izmantošana

Piekļuves mērījumu veikšanai firmā Bosch tiek izmantots tīmekļa analīzes rīks WebTrends.Piekļuves dati tiek vākti anonimizētā formā, tāpēc tie nevar tikt novadīti atpakaļ lietotājam. Konkrēti, tas tiek realizēts, anonimizējot IP adresi.

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piekļuves mērījumu laikā aktivizētu analizējamo interneta vietni. Konkrēti, Bosch tās izmanto, lai uzlabotu datu kvalitāti. Savāktā informācija par interneta vietņu lietošanu tiek pārraidīta uz statistikas serveru (wts.bosch.com), ko firma Bosch uztur Vācijā. Šiem anonimizētajiem datiem var piekļūt tikai pilnvarotas personas. Tie netiek nodoti trešajām pusēm.

Sociālo programmspraudņu kā sociālo mēdiju daļas lietošana

1) Facebook

Bosch interneta vietnēs tiek izmantoti sociālie programmspraudņi („Spraudņi"") no sociālā tīkla Facebook.com, ko uztur firma Facebook Inc., Palo Alto, CA, ASV („Facebook""). Šie spraudņi ir identificējami pēc Facebook logotipa vai pēc signālvārdiem „Facebook"", „Like"" vai „Share"".

Ja Jūs apmeklējat mūsu interneta lappusi, kas satur šādus spraudņus, tie sākumā tiek deaktivizēti. Šie spraudņi tiek aktivizēti tikai tad, ja lappuses apmeklētājs noklikšķina uz šim nolūkam paredzētā ekrāntaustiņa. Aktivizējot spraudņus, Jūs veidojat savienojumu ar Facebook un dodat savu piekrišanu datu pārraidīšanai uz Facebook. Ja Jūs esat pieteicies tīklā Facebook, lappuses apmeklējums var tikt piesaistīts Jūsu Facebook kontam. Noklikšķinot uz attiecīgā ekrāntaustiņa, Jūsu pārlūkprogramma pārraida attiecīgo informāciju tieši uz Facebook, kur tā tiek saglabāta.

Lai iegūtu informāciju par datu vākšanas apjomu un mērķi, par to tālāku apstrādi un izmantošanu tīklā Facebook, kā arī par Jūsu tiesībām un iestādījumiem, ar kuru palīdzību Jūs varat veikt konfigurēšanu, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt Facebook paziņojumu par datu aizsardzību.

Ja nevēlaties, lai Facebook vāc datus par Jums caur mūsu interneta vietni, pirms mūsu vietnes apmeklēšanas Jums jāiziet no tīkla Facebook.

2) Google+

Bosch interneta vietnēs tiek izmantoti sociālie programmspraudņi („Spraudņi"") no sociālā tīkla plus.google.com, ko uztur firma Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV (""Google""). Šie spraudņi ir identificējami pēc Google+ vai pēc signālvārdiem “Google+” vai “Google plus”, vai “+1”.

Ja Jūs apmeklējat mūsu interneta lappusi, kas satur šādus spraudņus, tie sākumā tiek deaktivizēti. Šie spraudņi tiek aktivizēti tikai tad, ja lappuses apmeklētājs noklikšķina uz šim nolūkam paredzētā ekrāntaustiņa. Aktivizējot spraudņus, Jūs veidojat savienojumu ar Google un dodat savu piekrišanu datu pārraidīšanai uz Google+. Ja Jūs esat pieteicies tīklā Google+, lappuses apmeklējums var tikt piesaistīts Jūsu Google+ kontam. Noklikšķinot uz attiecīgā ekrāntaustiņa, Jūsu pārlūkprogramma pārraida attiecīgo informāciju tieši uz Google, kur tā tiek saglabāta.

Lai iegūtu informāciju par datu vākšanas apjomu un mērķi, par to tālāku apstrādi un izmantošanu tīklā Google+, kā arī par Jūsu tiesībām un iestādījumiem, ar kuru palīdzību Jūs varat veikt konfigurēšanu, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt Google Datu Aizsardzības Paziņojumu.

Ja nevēlaties, lai Google vāc datus par Jums caur mūsu interneta vietni, pirms mūsu vietnes apmeklēšanas Jums jāiziet no tīkla Google+.

3) YouTube

Bosch interneta vietnēs tiek izmantota video platforma YouTube, ko uztur firma YouTube, LLC, 901 Cherry Ave. San Bruno, CA 94066, ASV. YouTube ir platforma, kas ļauj atskaņot audio un video failus.

Atverot lappusi mūsu vietnē, tajā integrētais YouTube atskaņotājs izveido savienojumu ar YouTube, lai tehniski nodrošinātu video vai audio faila pārraidīšanu. Pēc savienojuma izveidošanas ar YouTube dati tiek pārraidīti uz YouTube.

Lai iegūtu informāciju par datu vākšanas apjomu un mērķi, par to tālāku apstrādi un izmantošanu platformā YouTube, kā arī par Jūsu tiesībām un iestādījumiem, ar kuru palīdzību Jūs varat veikt konfigurēšanu, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt YouTube paziņojumu par datu aizsardzību.

4) Twitter

Bosch interneta vietnēs tiek izmantoti sociālie programmspraudņi („spraudņi"") no sociālā tīkla Twitter, ko uztur firma Twitter Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, ASV („Twitter""). Šie spraudņi ir identificējami pēc Twitter logotipa vai pēc signālvārda „Tweet"".

Ja Jūs apmeklējat mūsu interneta lappusi, kas satur šādus spraudņus, tie sākumā tiek deaktivizēti. Šie spraudņi tiek aktivizēti tikai tad, ja lappuses apmeklētājs noklikšķina uz šim nolūkam paredzētā ekrāntaustiņa. Aktivizējot spraudņus, Jūs veidojat savienojumu ar Twitter un dodat savu piekrišanu datu pārraidīšanai uz Twitter. Ja esat pieteicies sociālajā tīklā Twitter, lappuses apmeklējums var tikt piesaistīts Jūsu Twitter kontam. Noklikšķinot uz attiecīgā ekrāntaustiņa, Jūsu pārlūkprogramma pārraida attiecīgo informāciju tieši uz sociālo tīklu Twitter, kur tā tiek saglabāta.

Lai iegūtu informāciju par datu vākšanas apjomu un mērķi, par to tālāku apstrādi un izmantošanu sociālajā tīklā Twitter, kā arī par Jūsu tiesībām un iestādījumiem, ar kuru palīdzību Jūs varat veikt konfigurēšanu, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt Twitter paziņojumu par datu aizsardzību.

Ārējo saišu izmantošana

Bosch interneta vietnes var saturēt saites uz trešo pušu interneta vietnēm, ko darbina pakalpojumu sniedzēji, kas nav saistīti ar mums. No brīža, kad Jūs esat noklikšķinājis uz šīs saites, mēs vairs nekādā veidā nevaram ietekmēt personālo datu vākšanu, uzkrāšanu un apstrādi, kas tiek veikta pēc attiecīgās saites (IP adreses vai tās lappuses URL, kas satur šo saiti) aktivizēšanas, jo ir dabiski, ka mēs nevaram kontrolēt trešo pušu rīcību. No teiktā izriet, ka mēs nevaram uzņemties atbildību par personīgo datu apstrādi, ko veic trešās puses.

Personīgo datu izmantošana un atklāšana, šo darbību mērķi

Bosch vai Bosch nolīgtais pakalpojumu sniedzējs izmanto Jūsu personīgos datus interneta vietņu tehniskajai administrēšanai, klientu administrēšanai, aptauju veikšanai par izstrādājumiem, firmai Bosch iesniegto pieprasījumu apstrādei vai tirgus izpētes mērķiem, un tikai tādā apjomā, kāds ir nepieciešams šiem mērķiem. Mūsu darbiniekiem vai Bosch nolīgtajiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums saglabāt konfidencialitāti un rīkoties atbilstoši Latvijas Republikas Fizisko personu datu aizsardzības likumam par datu aizsardzību nostādnēm. Turklāt, visu nepieciešamo tehnisko un organizatorisko pasākumu atbilstība tiks nodrošināta.

Drošība

Bosch izmanto dažādus drošības pasākumus, lai aizsargātu mūsu pārvaldībā esošos datus no manipulācijām, pazaudēšanas, sabojāšanas, nepilnvarotu personu piekļuves un nepilnvarotas atklāšanas. Mūsu drošības pasākumi tiek pastāvīgi pilnveidoti atbilstoši jaunākajiem tehnikas sasniegumiem.

Reklāmas

Ja esat nodevis mūsu rīcībā savus personīgos datus, mēs tos izmantojam, lai informētu Jūs par mūsu izstrādājumiem un pakalpojumiem un, ja nepieciešams, lai iekļautu Jūs aptaujās par tiem, pie nosacījuma, ka Jūs esat devis mums piekrišanu izmantot savus personīgos datus reklāmas nolūkiem. Ja esat devis piekrišanu šādai personīgo datu izmantošanai, bet vairs nevēlaties saņemt reklāmas materiālus no Bosch, Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Šādā gadījumā Jūsu dati tiks attiecīgi bloķēti.

Piekrišanas atsaukšana

Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu savu personīgo datu vākšanai, apstrādāšanai un izmantošanai.

Personas dati tiks dzēsti, ja piekrišana glabāšanai ir atsaukta, ja informācija par personas datiem vairs nav nepieciešama iepriekš noteiktam iemeslam, vai, ja personas datu uzglabāšana ir nepieņemama citu juridisku iemeslu dēļ.

Datu, kas ir nepieciešami rēķinu un grāmatvedības vajadzībām vai kas attiecas uz juridiskajiem pienākumiem saglabāšana netiek ietekmēta.

Kontakti

Lai iegūtu vairāk informācijas vai lai iesniegtu savus ieteikumus vai sūdzības attiecībā uz savu personīgo datu apstrādi, Jūs varat saistīties ar mūsu grupas datu drošības ierēdni.

Ja, neraugoties uz mūsu centieniem saglabāt pareizus un savlaicīgi papildinātus datus, uzkrātā informācija joprojām ir nepareiza, mēs pēc Jūsu pieprasījuma to izlabosim.

Grupas datu drošības ierēdnis

Karl Wiren
Äyritie 8 E
FI-01510 Vantaa
FINLAND

Karl.wiren@fi.bosch.com